| | |
A | A | A
Poniedziałek, 10 listopada 2014

Prezydent: Cieszmy się na biało-czerwono

  |   Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim Wspólne przygotowywanie kokard narodowych w Pałacu Prezydenckim

Cieszmy się na biało-czerwono – zachęcał prezydent Bronisław Komorowski, który wspólnie z Małżonką, sportowcami, artystami i uczniami warszawskich szkół przygotowywał w przeddzień Święta Niepodległości symboliczne kokardy narodowe.


- Spotykamy się, aby jak najlepiej przygotować się na biało-czerwono do jutrzejszych uroczystości Święta Niepodległości – podkreślała Anna Komorowska witając się z uczestnikami poniedziałkowego spotkania.

 

Zobacz także: "Chodźmy razem - dla Niepodległej" W Święto Niepodległości przypnijmy barwy narodowe Prezydent zaznaczył, że z okazji wtorkowego święta powinno być kolorowo i biało-czerwono. Jak podkreślał, wielkie święto – Święto Niepodległości warto obchodzić w sposób radosny i widoczny, żeby w całej Polsce i na całym świecie było widać, że cieszymy się na biało-czerwono.
 

Bronisław Komorowski zachęcał do przygotowywania kokard narodowych, do ich noszenia oraz dekorowania swojego otoczenia.
 

- To od nas zależy czy będzie fajnie, miło i radośnie. Zachęcamy do radosnego obchodzenia Święta Niepodległości – apelował Prezydent RP.


 

 

W tym roku kokardy narodowe wraz z Parą Prezydencką przygotowywali m.in.: Olga Bończyk, Grażyna Wolszczak, Sylwia Gruchała-Bączek, Magda Mroczkiewicz, Robert Korzeniowski, Robert Sycz oraz dzieci z dwóch warszawskich szkół podstawowych. Spotkanie prowadził Maciej Kurzajewski.
 

Przygotowanie kokard narodowych przed świętami państwowymi stało się już tradycją. Biało-czerwone kokardy, przypinane w tych dniach do ubrań, są drobnym, lecz bardzo wyrazistym symbolem nowoczesnego patriotyzmu.
 

Poleć znajomemu