| | |
A | A | A
Środa, 20 listopada 2013

Podziękowania za Marsz „Razem dla Niepodległej”

Zastępca Szef KPRP Sławomir Rybicki podziękował w imieniu Prezydenta RP organizacjom i instytucjom za zaangażowanie w organizację Marszu „Razem dla Niepodległej”, który przeszedł ulicami Warszawy z okazji Święta Niepodległości. 
Poniedziałek, 11 listopada 2013

Prezydent na czele Marszu „Razem dla Niepodległej”   <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/cXsSYWGUw94?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ulicami Warszawy przeszedł Marsz
Polska chce, abyśmy razem potrafili się uczyć wspólnotowego obchodzenia świąt narodowych. Za ten impuls serca i udział w Marszu "Razem dla Niepodległej" serdecznie dziękuję - powiedział Prezydent RP na zakończenie Marszu, który przeszedł ulicami Warszawy. 
Poniedziałek, 11 listopada 2013

"Oddajemy honory twórcom Rzeczypospolitej"   <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/QKAvDgpA_Tg?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Uroczystości z okazji 95. rocznicy odzyskania przed Polskę niepodległości
Niepodległość odzyskana w 1918 r. przetrwała jako marzenie i narodowy cel przez noc okupacji i mrok komunistycznego totalitaryzmu. Ta sama niepodległość została odzyskana dzięki wyborczemu zwycięstwu „Solidarności" 4 czerwca 1989 - podkreślił prezydent. 
Poniedziałek, 11 listopada 2013

Spotkanie z prezydent Litwy

Prezydent RP Bronisław Komorowski przyjął w poniedziałek po południu Prezydent Republiki Litewskiej Dalię Grybauskaitė. Prezydent Republiki Litewskiej wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości. 
Poniedziałek, 11 listopada 2013

Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny

Z okazji 95. rocznicy odzyskania niepodległości w warszawskiej Archikatedrze św. Jana Chrzciciela została odprawiona, uroczysta Msza święta za Ojczyznę. We mszy uczestniczył Prezydent RP Bronisław Komorowski z Małżonką. 
Poniedziałek, 11 listopada 2013

W Święto Niepodległości uczczono Powstańców Styczniowych

W 95. rocznicę odzyskania niepodległości w imieniu Prezydenta RP w zostały złożone wieńce w miejscach związanych z upamiętnieniem 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. 
Poniedziałek, 11 listopada 2013

Wieniec przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego

W 95. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości prezydent Bronisław Komorowski złożył w poniedziałek rano wieniec przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego na placu imienia marszałka. 
Niedziela, 10 listopada 2013

Marsz "Razem dla Niepodległej"

W dniu Święta Niepodległości ulicami stolicy przejdzie Marsz "Razem dla Niepodległej". - Chodzi o to, abyśmy potrafili świętować razem, świętować w sposób radosny - zachęca prezydent Bronisław Komorowski. Obejrzyj film. 
123  
Poleć znajomemu