Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 12 listopada 2012

Podziękowania dla organizatorów i uczestników marszu

Szanowni Państwo!

 

Wczoraj po raz pierwszy przeszliśmy wspólnie w marszu "Razem dla Niepodległej", aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada. Pragnieniem inicjatorów, jak również organizatorów było, aby warszawiacy oraz goście odwiedzający w tym dniu stolicę przyłączyli się do radosnego świętowania. W ten sposób chcieliśmy podziękować najwybitniejszym przywódcom i politykom sprzed lat za wszystko, co dobrego uczynili dla odbudowania Niepodległej Polski, abyśmy poczuli wyjątkowość tego dnia.

 

Dzisiaj z satysfakcją możemy stwierdzić, że taki sposób uczczenia 11 listopada jest dobrą ideą. Pragnę najserdeczniej podziękować wszystkim organizatorom oraz uczestnikom marszu, dzięki którym doszedł on do skutku.

 

Serdecznie dziękuję mieszkańcom stolicy, którzy podążyli z nami, przyłączyli się do wspólnego śpiewania i radosnego przeżywania Święta Niepodległości.

 

Chciałbym z całego serca wyrazić wdzięczność wszystkim Państwu za przywrócenie należnej temu świętu godnej oprawy i spokoju. Cieszę się, że tak pięknie razem potrafimy cieszyć się wolnością.

 

Już teraz zapraszam Państwa na przyszłoroczny marsz „Razem dla Niepodległej”.

 

Bronisław Komorowski,

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Poleć znajomemu