| | |
A | A | A
Piątek, 9 listopada 2012

Tomasz Nałęcz: Chodźmy razem, a nie przeciwko sobie

Mam nadzieję, że propozycja wspólnotowego świętowania z jednej strony przyciągnie wiele osób, a z drugiej będzie zachętą do zgody. Dlatego serdecznie wszystkich zapraszam w niedzielę na plac Piłsudskiego - mówi w "Super Expressie" prof. Tomasz Nałęcz. 
Piątek, 9 listopada 2012

Jan Lityński zachęca do udziału w Marszu „Razem dla Niepodległej”

Doradca Prezydenta RP Jan Lityński
W Marszu „Razem dla Niepodległej”, na czele którego stanie prezydent Bronisław Komorowski, powinni wziąć udział wszyscy, niezależnie od poglądów – przekonuje Doradca Prezydenta RP Jan Lityński. Obejrzyj nagranie. 
Czwartek, 8 listopada 2012

Szef KPRP: Bądźmy razem w Święto Niepodległości

11 listopada w ramach uroczystych obchodów Święta Niepodległości ulicami stolicy przejdzie marsz "Razem dla Niepodległej". Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski zaprasza do wspólnego, radosnego obchodzenia święta 11 listopada. Obejrzyj nagranie. 
Czwartek, 8 listopada 2012

Minister Klimczak: Pielęgnujmy narodową tożsamość

11 listopada 1918 roku zjednoczyły się wysiłki wszystkich Polaków, połączyły się drogi wiodące do niepodległości - podkreślił minister Maciej Klimczak w nagraniu z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. 
Czwartek, 8 listopada 2012

W Święto Niepodległości przypnijmy barwy narodowe

Biało-czerwona flaga, godło z białym orłem w koronie i Mazurek Dąbrowskiego są symbolami państwowości. Wokół nich gromadzi się wspólnota obywateli, one wyrażają naszą tożsamość. Dlatego w Święto Niepodległości przypnijmy barwy narodowe. 
Czwartek, 8 listopada 2012

Śpiewnik pieśni patriotycznych

Specjalnie na uroczysty marsz "Razem dla Niepodległej", który 11 listopada przejdzie ulicami Warszawy został stworzony Śpiewnik. Stanowi on zbiór pieśni, które zostaną wykonane przy każdym z pomników, przy którym będzie zatrzymywał się marsz. 
POPRZEDNIA 123
Poleć znajomemu