| | |
A | A | A
Niedziela, 21 czerwca 2015

Anna Komorowska na obchodach 100. rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CET5e3pqGQM?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Małżonka prezydenta uczestniczyła we mszy odprawionej w Panteonie Wielkich Polaków w Centrum Opatrzności Bożej w związku z 100. rocznicą urodzin spoczywającego tam ks. Jana Twardowskiego. 
Sobota, 6 czerwca 2015

Anna Komorowska na VI. Dniu Warszawskich UTW   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Fk2sOykdYqA?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z każdym rokiem słowo senior brzmi coraz dumniej; to państwa zasługa - mówiła małżonka prezydenta Anna Komorowska podczas sobotniego dnia warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 
Piątek, 22 maja 2015

A. Komorowska wesprze dążenia do sprowadzenia do Polski syryjskich chrześcijan   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LEQpv1LY4KQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Małżonka Prezydenta RP będzie wspierać dążenia do sprowadzenia do Polski prześladowanych w Syrii chrześcijan - zadeklarował w piątek szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski po spotkaniu Pierwszej Damy z szefową fundacji Estera Miriam Shaded. 
Piątek, 22 maja 2015

Pierwsza Dama z wizytą na Podkarpaciu

W piątek Anna Komorowska odwiedziła Podkarpacie. Małżonka prezydenta w Ustrobnej k. Krosna uczestniczyła w szkolnych uroczystościach z okazji Dnia Matki powiedziała. 
Czwartek, 21 maja 2015

Anna Komorowska odwiedziła województwo świętokrzyskie

W czwartek Małżonka Prezydenta RP odwiedziła województwo świętokrzyskie. W Piekoszewie wzięła udział w konferencji "Nasza lokalna ojczyzna". Spotkała się również z grupą producentów rolnych z Ponidzia oraz z mieszkańcami Pińczowa. 
Czwartek, 21 maja 2015

Anna Komorowska uczestniczyła w "spotkaniu pokoleń" w Lublinie

Anna Komorowska uczestniczyła w czwartek w Lublinie w "spotkaniu pokoleń". Małżonka prezydenta spotkała się też z przedstawicielkami Forum Kobiet Lublina. 
Środa, 20 maja 2015

Pierwsza Dama z wizytą w Olsztynie

W środę po południu w Olsztynie Anna Komorowska spotkała się z kobietami aktywnymi społecznie i zawodowo. 
Środa, 20 maja 2015

Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. podlaskim

Podczas wizyty w województwie podlaskim Anna Komorowska wzięła udział w trwającym w Kuklach ogólnopolskim Konwencie na Rzecz Budowania Ruchu Człapaczy. 
1234567  71
Poleć znajomemu