| | |
A | A | A
Piątek, 10 lutego 2012

Pierwsza Dama z okazji XIII edycji Konkursu Ekologicznego

Przesłanie Pierwszej Damy do uczestników gali z okazji XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego

Przesłanie Pierwszej Damy do uczestników gali z okazji XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku"

Pierwsza Dama Anna Komorowska pogratulowała laureatom i wyróżnionym w XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku". Przesłanie wideo zostało wyemitowane podczas piątkowej Gali Laureatów i Wyróżnionych. 

 

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Laureaci i wyróżnieni XIII Edycji zostali wyłonieni decyzją Narodowej Rady Ekologicznej. Przewodniczącą Rady jest obecnie Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

 

 

Narodowa Rada Ekologiczna ocenia wnioski konkursowe, wybiera Nominatów (podmioty przechodzące do kolejnego etapu), a następnie Laureatów i Wyróżnionych. Przyznaje także przedłużenia prawa do posługiwania się znakiem i tytułem przez kolejny rok. Podstawowym celem Konkursu jest popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

 

W piątkowej uroczystości wzięli udział Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Dariusz Młotkiewicz i Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec. Zobacz także: Minister Dariusz Młotkiewicz na gali Narodowego Konkursu Ekologicznego

 

Poleć znajomemu