| | |
A | A | A
Wtorek, 27 marca 2012

Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą

Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą   |   Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą Spotkania Pierwszej Damy z dziećmi i młodzieżą

Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi i młodzieżą z Rzeszowa, wśród których znaleźli się Laureaci Konkursu „Mały Samarytanin”. „Mali Samarytanie” to dzieci, pochodzące często z małych miejscowości i skromnych rodzin, które niosą bezinteresowną pomoc.

 

Pierwsza Dama pogratulowała wszystkim wyróżnionym w Konkursie podkreślając ich wyjątkową wrażliwość i zaangażowanie społeczne. Konkurs „Mały Samarytanin” organizowany jest przez organizację „Odyseja Dziecięca”. Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim wystąpili soliści z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, następnie specjalnie dla rzeszowskiego radia dzieci przeprowadziły wywiad z Anną Komorowską.

 

Zobacz także: List Pierwszej Damy z okazji II Edycji Konkursu „Mały Samarytanin”

 

Małżonka Prezydenta spotkała się również z pierwszoklasistami ze Szkoły Podstawowej im. M.A. Dawidowskiego „Alka” w Warszawie, która propaguje postawy aktywnego patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży.
 

Poleć znajomemu