Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 25 stycznia 2013

Spotkanie z załogą ORP "Śniardwy"

  |   Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy" Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy"

Z okazji zbliżającej się 19. rocznicy podniesienia Bandery Marynarki Wojennej na ORP „Śniardwy” Pierwsza Dama przyjęła w piątek załogę w Pałacu Prezydenckim. Anna Komorowska została matką chrzestną okrętu 28 stycznia 1994 roku. 

 

We wrześniu 2010 roku Anna Komorowska odwiedziła okręt, a w latach 2011 i 2012 załoga spotkała się z Pierwszą Dama na jej zaproszenie, zwiedzając Pałac Prezydencki i Belweder. Zobacz także: Spotkanie Pierwszej Damy z załogą ORP "Śniardwy"

 

„Śniardwy” uczestniczyły w licznych ćwiczeniach w Polsce, a także brały udział w międzynarodowych ćwiczeniach poza krajem. Anna Komorowska życzyła dowódcy i całej załodze, aby jednostka przynosiła chlubę krajowi w pełnieniu swojej zaszczytnej służby pod polską banderą.

 

Podczas spotkania Pierwsza Dama została zaproszona na obchody 20. rocznicy podniesienia Bandery Marynarki Wojennej na ORP „Śniardwy”, które odbędą się za rok w Gdyni. Od dowódcy ORP „Śniardwy” kapitana marynarki Adriana Dzióbka i załogi otrzymała w prezencie album "Fot. Kosycarz - niezwykłe zwykłe zdjęcia z lotu ptaka".

 

Poleć znajomemu