| | |
A | A | A
Wtorek, 26 lutego 2013

Spotkanie Pierwszej Damy z uczniami z Nochowa

  |   Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie

Pierwsza Dama spotkała się we wtorek z uczniami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie im. hr. Zamoyskiego, którzy aktywnie uczestniczyli w obchodach Święta Niepodległości, m.in. w akcji przygotowywania kotylionów narodowych. W spotkaniu wziął też udział minister Dariusz Młotkiewicz.

 

Młodzież obejrzała Belweder, otrzymała też pamiątkowe upominki.


Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie to jedna z wielu szkół objętych patronatem Fundacji Zakłady Kórnickie. W Radzie Fundacji zasiada Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Dariusz Młotkiewicz.

 

 

Poleć znajomemu