| | |
A | A | A
Piątek, 17 stycznia 2014

Spotkanie z członkiniami kół gospodyń wiejskich

  |   Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich Spotkanie Pierwszej Damy z członkiniami kół gospodyń wiejskich

Małżonka Prezydenta RP spotkała się w piątek z członkiniami kół gospodyń wiejskich. Do Pałacu zostały zaproszone panie z trzech kół, które zwyciężyły w konkursie „Świętokrzyskie Koło Gospodyń Wiejskich 2013”.

 

Laureatki przedstawiły swoją działalność i lokalne produkty oraz zaprezentowały tradycyjne regionalne przyśpiewki.

 

- Bardzo się cieszę z naszego spotkania, gratuluję idei konkursu oraz laureatkom wszystkich trzech miejsc. Przyjechałyście z przepięknej ziemi i słusznie z niej jesteście dumne. Słusznie się nią chwalicie i słusznie ją sławicie. Dziękuję Wam za to, że się potraficie zgromadzić, że razem działacie, że przekazujecie dawne tradycje młodym pokoleniom. Spotkać się z Wami to była przyjemność – powiedziała Pierwsza Dama.

Poleć znajomemu