| | |
A | A | A
Środa, 11 czerwca 2014

Spotkanie z uczestnikami konkursu na wiersz o 25-leciu Wolności

  |   Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie

W środę w Belwederze Małżonka Prezydenta RP spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie, którzy brali udział w konkursie na rodzinne pisanie wierszy poświęconych obchodom 25-lecia Wolności.

 

Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 roku, a jego celem było zaangażowanie uczniów i ich rodzin we wspólne świętowanie.
 

Anna Komorowska wyraziła uznanie dla idei konkursu, podkreśliła, że dzięki takim inicjatywom rośnie świadomość obywatelska wśród najmłodszych. Uczestnikom konkursu pogratulowała kreatywności i zaangażowania.
 

Poleć znajomemu