| | |
A | A | A
Środa, 11 czerwca 2014

Laureatki konkursu "Jestem szefową" w Belwederze

  |   Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową" Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową" Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową" Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową" Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową" Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową" Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową"

Małżonka Prezydenta RP spotkała się w Belwederze z laureatkami V edycji konkursu "Jestem szefową". Konkurs kierowany jest do uczennic I i II klas szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zainteresowanych wzmacnianiem swoich zdolności przywódczych.

 

Uczestniczki konkursu przygotowują prace na temat „Jestem szefową", które ocenia jury złożone z liderek i liderów polskiej sceny politycznej i gospodarczej. Pojęcie „szefowej" obejmuje wszystkie obszary aktywności społecznej i zawodowej. Uczestniczki konkursu mają za zadanie wyobrazić sobie siebie w roli przywódczej i opisać, jakie mają cele, co robią na tym stanowisku, dlaczego zdecydowały się je pełnić, czy to, że są kobietami ma wpływ na sprawowanie władzy?
 

Podczas spotkania Anna Komorowska pogratulowała laureatkom ich kreatywności i pewności siebie. Wyraziła radość , iż wśród laureatek są reprezentantki z całej Polski. Zauważyła, że rosnąca popularność konkursu wskazuje na dużą potrzebę działań na rzecz wspierania aktywności kobiet.
 

Poleć znajomemu