| | |
A | A | A
Poniedziałek, 1 września 2014

Anna Komorowska na inauguracji roku szkolnego w Gdyni

  |   Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Małżonka Prezydenta RP na inauguracji roku szkolnego w Gdyni Wizyta Małżonki Prezydenta w Gdyni Wizyta Małżonki Prezydenta w Gdyni Wizyta Małżonki Prezydenta w Gdyni Spotkanie z przedstawicielami inicjatyw nagrodzonych w II edycji konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny Spotkanie z przedstawicielami inicjatyw nagrodzonych w II edycji konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny Spotkanie z przedstawicielami inicjatyw nagrodzonych w II edycji konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny Spotkanie z przedstawicielami inicjatyw nagrodzonych w II edycji konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny Spotkanie z przedstawicielami inicjatyw nagrodzonych w II edycji konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny

Małżonka Prezydenta RP wzięła udział w inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni. Zwracając się do uczniów, grona pedagogicznego i rodziców Anna Komorowska życzyła wszystkim samych sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

 

Podkreślała jednak, że oprócz ocen ważne jest również to by szkoła była miejscem gdzie nawiązuje się przyjaźnie czy realizuje swoje pasje, a „z tego co widzę dzieci są tutaj dobrze zaopiekowane, mają możliwość ogromnego rozwoju. Widząc ich reakcje i słuchając tego co mówią, widać harmonię, która daje szansę na sukces, a dzieci czują się tutaj dobrze i bezpiecznie - mówiła Pierwsza Dama. Po uroczystości Anna Komorowska rozmawiała z uczniami oraz odwiedziła młodzież podczas pierwszych zajęć w klasach.


Następnie Małżonka Prezydenta RP spotkała się z przedstawicielami inicjatyw nagrodzonych w II edycji konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny. W maju tego roku Para Prezydencka przyznała nagrodę specjalną za trzy gdyńskie projekty „Rodzina bliżej siebie", Centrum Aktywnego Mieszkańca i kampanię społeczną „MAMY więcej”.
 

Poleć znajomemu