| | |
A | A | A
Sobota, 25 października 2014

Anna Komorowska: Oferta na Targach Książki - imponująca

  |   Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie

Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie. W rozmowie z dziennikarzami Małżonka Prezydenta RP powiedziała: Frekwencja na targach jest imponująca, ale też i oferta godna tej frekwencji. Cudownie, że tylu Polaków interesuje się książką i przychodzi na targi. Naprawdę bardzo przyjemnie przeciskać się przez tłum wielbicieli książek.


Anna Komorowska wraz z Michałem Rusinkiem podpisywała książki "Pałac Prezydencki dla dzieci" oraz "Rok 1989. Mała książka o pewnej kurtynie, czekoladzie i wolności" .


Targi w Krakowie organizowane są po raz 18., z tej okazji Pierwsza Dama napisała życzenia: 18 lat! To zobowiązuje. Serdecznie pozdrawiam, Anna Komorowska. 

 

Poleć znajomemu