| | |
A | A | A
Środa, 12 listopada 2014

Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak

  |   Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Fundacji Wiatrak

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Bydgoszczy Anna Komorowska odwiedziła Fundację Wiatrak. Małżonka Prezydenta RP spotkała się z mamami z Klubu Młodych Mam, ze słuchaczami uniwersytetów trzeciego wieku, z uczestnikami kursów językowych dla osób bezrobotnych oraz  odwiedziła dzieci w Klubiku Przedszkolaka. Prezes Fundacji, Ks. Krzysztof Buchholz, przedstawił działalność Fundacji oraz jej główne cele i założenia.

 

Anna Komorowska była pod dużym wrażeniem działalności Fundacji Wiatrak, pogratulowała zaangażowania, a także wyraziła uznanie dla kreatywności pracowników i wolontariuszy. - Bardzo cenna jest koncepcja, że Fundacja wychodzi do ludzi, dociera do różnych środowisk, organizując zajęcia poza swoją siedzibą. Godne podziwu jest skupianie różnych środowisk oraz osób w różnym wieku – powiedziała Pierwsza Dama.

 

Fundacja Wiatrak działa od 1995 roku, jej głównymi celami jest krzewienie i podtrzymywanie wartości związanych z kulturą polską, promowanie i propagowanie wartości wychowawczych, działalność prorodzinna, charytatywna i sportowo-rekreacyjna, podnoszenie świadomości społecznej na temat ochrony środowiska i opieki zdrowotnej.

 

Poleć znajomemu