| | |
A | A | A
Wtorek, 9 grudnia 2014

Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach

  |   Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach Wizyta Pierwszej Damy w Książenicach

We wtorek Małżonka Prezydenta RP złożyła wizytę w Książenicach gdzie spotkała się ze społecznością lokalną.

 

Wizyta Anny Komorowskiej związana była z przyznaniem w maju br. gminie Grodzisk Mazowiecki nagrody Pary Prezydenckiej w konkursie dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny. Gmina Grodzisk Mazowiecki została laureatem w II edycji ww. Konkursu w kategorii „Rodziny wielodzietne wartością dla wspólnoty lokalnej”. Podczas spotkania obecni byli również przedstawiciele Związku Dużych Rodzin, partnerzy programu Karty 3+ oraz uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Grodzisk Mazowiecki z opiekunami.


Anna Komorowska wyraziła uznanie dla działań samorządu, który stwarza warunki przyjazne rodzinom wielodzietnym, w tym w szczególności poprzez upowszechnianie karty dużych rodzin, nie tylko w gminie Grodzisk Mazowiecki, ale również wśród władz samorządowych w całej Polsce.


Podczas spotkanie uczniowie Szkoły podstawowej w Książenicach zaprezentowali jasełka w wersji na wesoło.

 

Pierwszej Damie towarzyszyła minister Irena Wóycicka.

Poleć znajomemu