| | |
A | A | A
Poniedziałek, 11 maja 2015

Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  |   Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z udziałem Anny Komorowskiej

W poniedziałek w Teatrze Wielkim –Operze Narodowej odbyła się gala z okazji 10-lecia istnienia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W uroczystości wzięła udział małżonka prezydenta Anna Komorowska.

 

Podczas gali zostały wręczone nagrody - kamienie milowe - osobom i instytucjom, które przyczyniły się do powstania i rozwoju Instytutu.

 

Polski Instytut Sztuki Filmowej powstał w 2005 roku na mocy uchwalonej Ustawy o kinematografii. Do głównych zadań Instytutu należy wspieranie rozwoju polskiej kinematografii poprzez finansowanie realizacji projektów filmowych.

 

Poleć znajomemu