Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 21 maja 2015

Anna Komorowska odwiedziła województwo świętokrzyskie

  |   Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim Wizyta Małżonki Prezydenta RP w woj. świętokrzyskim

W czwartek Małżonka Prezydenta RP odwiedziła województwo świętokrzyskie. W Piekoszewie Anna Komorowska wzięła udział w konferencji "Nasza lokalna ojczyzna". Było to spotkanie poświęcone wymianie doświadczeń władz samorządowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych w zakresie edukacji, czytelnictwa, promocji oraz aktywizacji osób starszych. Małżonka prezydenta podkreślała, że wszystkie oddolne inicjatywy są bardzo cenne, "pokazują, że lokalne społeczności potrafią się fantastycznie integrować celu realizacji wspólnych celów".

 

Anna Komorowska spotkała się również z grupą producentów rolnych z Ponidzia oraz z mieszkańcami Pińczowa. Na zakończenie wizyty małżonka prezydenta wzięła udział w próbie zespołu ludowego z Rogowa.

 

Poleć znajomemu