| | |
A | A | A
Wtorek, 19 maja 2015

Pałac Prezydencki i Belweder "Obiektami bez barier"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gX7mXl3EOMY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pałac Prezydencki oraz Rezydencja Belweder otrzymały certyfikaty Fundacji Integracja "Obiekt bez barier". W uroczystości wręczenia certyfikatu uczestniczyła Anna Komorowska. - Belweder i Pałac Prezydencki nie mają już barier - podkreślała. 
Niedziela, 17 maja 2015

Na Targach Książki Anna Komorowska z książką o Belwederze   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uJo3B4-zXaI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Małżonka prezydenta Anna Komorowska w niedzielę na Warszawskich Targach Książki wzięła udział w prezentacji książki o Belwederze dla dzieci. Autorem książki jest Michał Rusinek. 
Czwartek, 14 maja 2015

Anna Komorowska na otwarciu Warszawskich Targów Książki

Rozpoczęły się 6. Warszawskie Targi Książki, które potrwają do niedzieli. Przez cztery dni na Stadionie Narodowym nowości i bestsellery prezentować będzie ponad 850 wystawców z Polski i z 28 krajów. Anna Komorowska otworzyła targi. 
Wtorek, 12 maja 2015

Wręczenie Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Herberta

Ryszard Krynicki polski poeta, tłumacz i wydawca odebrał we wtorek Międzynarodową Nagrodę Literacką im. Zbigniewa Herberta. W gali wręczenia nagrody wzięła udział Anna Komorowska. Uroczystość została objęta honorowym patronatem Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 11 maja 2015

Gala z okazji 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

W poniedziałek w Teatrze Wielkim –Operze Narodowej odbyła się gala z okazji 10-lecia istnienia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W uroczystości wzięła udział małżonka prezydenta Anna Komorowska. 
Poniedziałek, 11 maja 2015

Anna Komorowska: Pielęgniarstwo to jeden z filarów skutecznej medycyny

Pielęgniarstwo to jeden z filarów skutecznej medycyny - mówiła w poniedziałek prezydentowa Anna Komorowska podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. 
Środa, 6 maja 2015

Anna Komorowska na otwarciu polskiego pawilonu na Biennale w Wenecji

Małżonka prezydenta Anna Komorowska wzięła w środę udział w uroczystości otwarcia Pawilonu Polskiego na 56. Międzynarodowej Wystawie Sztuki, Biennale w Wenecji. 
Poniedziałek, 4 maja 2015

Spotkanie z przedstawicielkami pielęgniarek i położnych

Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska oraz minister Irena Wóycicka spotkały się w poniedziałek z przedstawicielkami Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. 
1 POPRZEDNIA 1234567  71
Poleć znajomemu