| | |
A | A | A
Czwartek, 30 kwietnia 2015

Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Szczecinie

Anna Komorowska odwiedziła w czwartek Szkołę Podstawową nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie, gdzie wzięła udział w uroczystościach z okazji Święta Flagi oraz Święta Narodowego 3 Maja. 
Wtorek, 28 kwietnia 2015

Wizyta Anny Komorowskiej w województwie opolskim

Podczas wizyty w woj. opolskim Anna Komorowska spotkała się z podopiecznymi oraz przedstawicielami Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Autystów "Mały Książę" w Kędzierzynie-Koźlu. Po południu w Opolu rozmawiała z przedstawicielami Fundacji Harmonia Życia. 
Poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Małżonka prezydenta z wizytą w Wiśle

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Wiśle Anna Komorowska otworzyła grę miejską "Z Patelniokiem przez Wisłę...czyli odkryj nasze miasto na nowo". Inicjatywa skierowana jest do gimnazjalistów z powiatu cieszyńskiego. 
Niedziela, 26 kwietnia 2015

Anna Komorowska w Małopolsce

Małżonka prezydenta wzięła w niedzielę udział w dorocznym Święcie Bacowskim w Ludźmierzu na Podhalu, podczas którego poświęcono owce, które wyruszą na wiosenny redyk. Na święto przyjechali też bacowie ze Słowacji, Czech i Rumunii. 
Piątek, 24 kwietnia 2015

Spotkanie Pierwszej Damy z pracownikami Biura Rzecznika Praw Dziecka

W piątek w Pałacu Prezydenckim Anna Komorowska spotkała się z Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem oraz pracownikami Biura Rzecznika Praw Dziecka. Spotkanie odbyło się z okazji 15-lecia istnienia instytucji Rzecznika Praw Dziecka w Polsce. 
Czwartek, 23 kwietnia 2015

Wizyta w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

W obecności pierwszych dam Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Mołdawii w Pałacu Herbsta w Łodzi podpisano w czwartek porozumienie o współpracy pomiędzy Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polski i Instytutem Matki i Dziecka w Kiszyniowie. 
Środa, 22 kwietnia 2015

3. finał konkursu "Zwierzak za kierownicą"

Anna Komorowska gratulując laureatom konkursu "Zwierzak za kierownicą" mówiła, iż ważne jest by od najmłodszych lat uczyć się i przestrzegać bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym 
Wtorek, 21 kwietnia 2015

Polskie Radio świętowało 90-lecie w Operze Narodowej

We wtorek Anna Komorowska wzięła udział w jubileuszowej gali stanowiącej punkt kulminacyjny obchodów 90-lecia Polskiego Radia. Podczas gali przyznano wyróżnienia dla wybitnych osobistości Polskiego Radia - Diamentowe Mikrofony oraz Diamentową Batutę. 
1 POPRZEDNIA 1234567  71
Poleć znajomemu