| | |
A | A | A
Poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Wizyta Pierwszej Damy w Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku

Anna Komorowska odwiedziła w poniedziałek Fundację Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD) w Gdańsku. Fundacja zajmuje się wszechstronną pomocą dzieciom z autyzmem oraz ich rodzinom. 
Niedziela, 19 kwietnia 2015

Anna Komorowska oddała hołd więźniarkom KL Ravensbrück   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5xvw6QgZrEA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

70 lat po wyzwoleniu KL Ravensbrück Anna Komorowska oddała cześć ofiarom tego największego niemieckiego obozu koncentracyjnego dla kobiet, w tym 17 tys. zamordowanym Polkom. Małżonce prezydenta towarzyszyła pierwsza dama Niemiec Daniela Schadt. 
Niedziela, 19 kwietnia 2015

Wystąpienie z okazji 70. rocznicy wyzwolenia KL Ravensbrück

W 70. rocznicę oswobodzenia KL Ravensbrück, przybywam do tego miejsca strasznych zbrodni, aby pochylić czoła przed cierpieniem tysięcy ofiar, w tym ogromnej liczby Polek, i pragnę z całą mocą zawołać: O tym nie można zapomnieć - mówiła Anna Komorowska. 
Piątek, 17 kwietnia 2015

Finał festiwalu teatrów szkolnych z udziałem Anny Komorowskiej

Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie koło Wilna zostało zwycięzcą XIX Festiwalu Teatrów Szkolnych. Główną nagrodę Festiwalu - Złoty Dzwoneczek - wręczyła małżonka prezydenta RP Anna Komorowska. 
Czwartek, 16 kwietnia 2015

Anna Komorowska: Musimy reagować na nienawiść w internecie

Nie możemy być obojętni wobec nienawiści werbalnej w internecie, musimy reagować, by niezgoda na takie działania była głośniejsza od nienawiści - mówiła Anna Komorowska podczas inauguracji w Pałacu Prezydenckim kampanii społecznej "Przytul hejtera". 
Wtorek, 14 kwietnia 2015

Wizyta Anny Komorowskiej w województwie świętokrzyskim

Od wizyty w Ćmielowie rozpoczęła Pierwsza Dama wizytę w województwie świętokrzyskim. W Sandomierzu spotkała się z przedstawicielami organizacji pozarządowych i społecznych, a w Kazimierzy Wielkiej wzięła udział spotkaniu Klubu Kobiet Kreatywnych. 
Sobota, 11 kwietnia 2015

Anna Komorowska na otwarciu wystawy „Smoleńskie Portrety”

Zdjęcia i biogramy 96 osób, które 10 kwietnia 2010 r. zginęły w katastrofie samolotu Tu-154M, znalazły się na wystawie Muzeum Historii Polski pt. "Smoleńskie Portrety", otwartej w sobotę na pl. Piłsudskiego z udziałem Małżonki Prezydenta RP. 
Środa, 8 kwietnia 2015

Spotkanie z Rodzinami Niebiańskiej Sotni oraz aktywistami Majdanu

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej na Ukrainie Anna Komorowska spotkała się z Rodzinami Niebiańskiej Sotni oraz aktywistami Majdanu. 
1 POPRZEDNIA 1234567  71
Poleć znajomemu