| | |
A | A | A
Wtorek, 31 marca 2015

Pierwsza Dama Finlandii z wizytą w Polsce

Podczas oficjalnej wizyty prezydenta Finlandii w Polsce Małżonka Prezydenta RP oraz Małżonka Prezydenta Finlandii zwiedziły Muzeum Chopina, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz złożyły wiązanki kwiatów przed Pomnikiem Bohaterów Getta. 
Niedziela, 29 marca 2015

Uroczystości Niedzieli Palmowej z udziałem Anny Komorowskiej

Tradycyjnemu wyplataniu palm wielkanocnych oraz malowaniu pisanek przyglądała się w Niedzielę Palmową w Muzeum Wsi Radomskiej Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. Pierwsza Dama wzięła udział w procesji z palmami i mszy św. w radomskim skansenie. 
Piątek, 27 marca 2015

Anna Komorowska na warsztatach ekologicznych z dziećmi

Małżonka Prezydenta RP gościła w piątek w Pałacu Prezydenckim blisko setkę dzieci na warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez WWF Polska z okazji "Godziny dla Ziemi". Cała nadzieja w was, to wy będziecie decydowali o przyszłości Ziemi - mówiła. 
Piątek, 27 marca 2015

Wystawa Palm Wielkanocnych w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza dama Anna Komorowska wzięła w piątek udział w pokazie wielkanocnych palm. Tradycyjnie wykonane, wielokolorowe palmy przyjechały z regionów w całym kraju. Wykonywanie palm jest czynnością, która jednoczy rodziny - mówiła. 
Poniedziałek, 23 marca 2015

Anna Komorowska odwiedziła poszkodowanych w ataku w Tunezji

W Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie Anna Komorowska spotkała się z poszkodowanymi w ataku w Tunezji. - Każdy z nich podkreśla, że w tym całym nieszczęściu mieli dużo szczęścia - powiedziała po spotkaniu. 
Niedziela, 22 marca 2015

Para Prezydencka na inauguracji XIX Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena

Kompozycje Beethovena, Brahmsa i Mahlera znalazły się w programie koncertu rozpoczynającego XIX Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena w Filharmonii Narodowej. W inauguracji uczesniczył Prezydent RP Bronisław Komorowski z Małżonką. 
Sobota, 21 marca 2015

Małżonki prezydentów na obchodach Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 

W ramach obchodów Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej małżonki prezydentów Polski i Węgier wysłuchały koncertu w wykonaniu chóru żeńskiego Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. 
Piątek, 20 marca 2015

Anna Komorowska spotkała się w Katowicach z młodzieżą

Do odwagi w spełnianiu marzeń zachęcała w piątek młodzież - podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom Ulica - Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. Otrzymała od nich honorowe wyróżnienie. 
1 POPRZEDNIA 2345678  71
Poleć znajomemu