| | |
A | A | A
Środa, 18 marca 2015

W Pałacu Prezydenckim inauguracja obchodów 30-lecia Olimpiad Specjalnych

Sportowcy niepełnosprawni intelektualnie nie tylko zdobywają medale. Oni zmieniają świadomość społeczeństwa - podkreśliła Anna Komorowska podczas inauguracji roku jubileuszu 30-lecia Olimpiad Specjalnych w Polsce, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim. 
Środa, 18 marca 2015

Anna Komorowska spotkała się z uczestnikami akcji "Korona Warszawy"

Pierwsza Dama Anna Komorowska spotkała się w środę z uczestnikami akcji, którzy zdobyli "Koronę Warszawy", czyli najwyższe szczyty stolicy, m.in. Kopę Cwila i Górkę Szczęśliwicką 
Wtorek, 17 marca 2015

We wtorek Małżonka Prezydenta RP złożyła wizytę na Śląsku

W Gliwicach Anna Komorowska spotkała się we wtorek z rodzinami zastępczymi. Anna Komorowska wyraziła uznanie dla tego, co robią rodzice zastępczy, podziękowała im za troskę, zaangażowanie i otwartość na sprawy dzieci. 
Sobota, 14 marca 2015

Przesłanie na "Dzień Kobiet. Kobieta 2015 - Piękna i Zdrowa" 

Przesłanie Anny Komorowskiej z okazji spotkania dla kobiet w Zawierciu: "Kobieta 2015 - Piękna i Zdrowa". Pierwsza Dama objęła to wydarzenie honorowym patronatem. 
Piątek, 13 marca 2015

Anna Komorowska odwiedziła „Farmę Życia” w Więckowicach

W piątek Anna Komorowska odwiedziła „Farmę Życia” w podkrakowskich Więckowicach. Farma jest specjalistycznym ośrodkiem dla osób dorosłych z autyzmem łączącym funkcje mieszkalne, terapeutyczne i edukacyjne. 
Czwartek, 12 marca 2015

Wizyta Pierwszej Damy w Małopolsce

Idziecie z duchem czasu, ale jednocześnie nie zapominacie o tradycji. Jest to godne uznania - mówiła Pierwsza Dama na spotkaniu z przedstawicielkami kół gospodyń wiejskich w Gdowie. Wcześniej odwiedziła Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie 
Poniedziałek, 9 marca 2015

Spotkanie z przedstawicielami gminnych rad seniorów

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim Anna Komorowska spotkała się z przedstawicielami gminnych rad seniorów. Spotkanie dotyczyło głównie działalności tychże rad w kontekście nowelizacji ustawy z 2013 roku o samorządzie gminnym. 
Niedziela, 8 marca 2015

"Dzięki aktywnym kobietom polska wieś zmienia swoje oblicze"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/caxiOHr3lYk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zmiany, które widać na polskiej wsi, to zasługa aktywnych kobiet - oceniła w niedzielę prezydentowa Anna Komorowska podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z okazji Dnia Kobiet. Jak dodała, aktywne kobiety zarażają swoim optymizmem. 
1 POPRZEDNIA 3456789  71
Poleć znajomemu