| | |
A | A | A
Niedziela, 8 marca 2015

Przesłanie z okazji II Małopolskiego Kongresu Kobiet

Przesłanie Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej z okazji II Małopolskiego Kongresu Kobiet. Pierwsza Dama objęła wydarzenie honorowym patronatem. 
Czwartek, 5 marca 2015

Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku

Małżonka Prezydenta RP spotkała się w czwartek w Belwederze z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku. Placówka została wyróżniona w konkursie na najlepiej przygotowane i przeprowadzone obchody Święta Niepodległości. 
Czwartek, 5 marca 2015

Spotkanie z przedstawicielkami kół gospodyń wiejskich

Anna Komorowska spotkała się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z laureatkami konkursu Świętokrzyskie Koło Gospodyń Wiejskich 2014. 
Wtorek, 3 marca 2015

Spotkanie Anny Komorowskiej z ewakuowanymi z Donbasu

Małżonka Prezydenta RP spotkała się we wtorek w Pałacu Prezydenckim z grupą osób polskiego pochodzenia ewakuowanych z Donbasu. Ewakuowani z Ukrainy od stycznia br. przebywają w dwóch ośrodkach w Polsce – w Łańsku i Rybakach. 
Piątek, 27 lutego 2015

Anna Komorowska z wizytą w sierocińcu Fukudenkai w Tokio

Anna Komorowska odwiedziła w piątek wraz z żoną japońskiego premiera Akie Abe sierociniec Fukudenkai w Tokio. Małżonka Prezydenta RP przypomniała, że wiele lat temu blisko 400 dzieci i wnuków polskich zesłańców syberyjskich znalazło pomoc w Fukudenkai. 
Środa, 25 lutego 2015

Pierwsza Dama dziękuje nastolatce za „Bieg dla Życia”

Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w skierowanym liście podziękowała Natalii Lińczowskiej, która zorganizowała „Bieg dla życia” z Krakowa do Warszawy, aby pomóc choremu na nowotwór Piotrusiowi z Działdowa. 
Poniedziałek, 23 lutego 2015

Posiedzenie Kapituły Konkursu „Wielka Osobowość Uniwersytetów Trzeciego Wieku”

Anna Komorowska wzięła udział w posiedzeniu Kapituły Konkursu „Wielka Osobowość Uniwersytetów Trzeciego Wieku”. W spotkaniu wzięli udział dotychczasowi laureaci tej nagrody m.in. szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski. 
Poniedziałek, 23 lutego 2015

Spotkanie Anny Komorowskiej z Ligą Kobiet Polskich

Małżonka Prezydenta RP spotkała się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielkami Ligii Kobiet Polskich. Spotkanie dotyczyło głównie I Międzynarodowego Festiwalu piosenki Anny German, który w listopadzie 2014 roku odbył się w Polsce. 
1 POPRZEDNIA 45678910  71
Poleć znajomemu