przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Gratulacje Pierwszej Damy dla twórców serialu „Głęboka woda”

Serdecznie gratuluję Pani Magdalenie Łazarkiewicz oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację serialu „Głęboka woda” zdobycia Złotej Tablicy w 48. edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu produkcji telewizyjnych Hugo TV Awards w Chicago.

 

Film opowiada o grupie osób pracujących w jednym z Ośrodków Pomocy Społecznej, którzy z oddaniem pomagają potrzebującym. Miałam przyjemność gościć twórców tego serialu w Pałacu Prezydenckim jeszcze przed jego emisją telewizyjną. Podczas tego spotkania mogłam obejrzeć jeden z jego odcinków.

 

Już wtedy wyraziłam moje uznanie dla podjęcia tej istotnej problematyki społecznej. Pracownicy socjalni to wrażliwi ludzie i wspaniali, kompetentni społecznicy, których praca nie jest spektakularna, ale jej efekty niezmiernie ważne i wymierne dla życia społeczności lokalnych. Bardzo się cieszę, że serial w sposób nowoczesny i nietuzinkowy potraktował temat, co wzbogaciło jego fabułę i przyczyniło się do zdobycia wspomnianego wyróżnienia.


Zobacz także: Pierwsza Dama na pokazie serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim

 

Serial "Głęboka woda" opowiada o grupie osób pracujących w jednym z Ośrodków Pomocy Społecznej. Gala ogłoszenia i rozdania Nagród Hugo TV Awards odbyła się 19 kwietnia i zgromadziła licznych producentów i reprezentantów największych światowych stacji TV.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.