przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 31 maja 2012

List Pierwszej Damy z okazji uroczystości 45-lecia Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Warszawie

Do Uczestników

uroczystości 45-lecia

Zespołu Placówek

Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych Nr 1

w Warszawie

 

Szanowni Państwo,

 
Dziękuję serdecznie za zaproszenie na uroczyste obchody 45-lecia istnienia Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych  Nr 1 w Warszawie. Gratuluję tego pięknego Jubileuszu.
 

Wychowankowie placówki znajdują w murach szkolnych wspaniałą, specjalistyczną opiekę oraz niezbędne warunki dla wszechstronnego rozwoju i efektywnej rehabilitacji. Gratuluję serdecznie pedagogom, pod których czujnym okiem dzieci świetnie się rozwijają. Dowodem tego mogą być zdobywane przez nie nagrody i medale w zawodach sportowych, czy przeglądach twórczości osób niepełnosprawnych. Wychowankowie mają także możliwość, by rozwijać się artystycznie i kulturalnie. Swoje umiejętności praktyczne mogą w pełni rozwijać w pracowni plastycznej, gospodarstwa domowego, tkactwa, czy bukieciarstwa. Jestem pewna, że wiedza w tych dziedzinach pomoże podopiecznym lepiej funkcjonować w swoim własnym otoczeniu, w domu. Ta dbałość pedagogów o rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny na pewno zaprocentuje w przyszłości.  

 

Życzę całej społeczności szkolnej miłej uroczystości jubileuszowej i dalszego, wspaniałego rozwoju placówki dla dobra wszystkich jej wychowanków.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.