przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 21 stycznia 2011

List Pierwszej Damy do uczestników Gali „Szlachetna Paczka”

Do
Uczestników Gali
SZLACHETNA PACZKA 2010

 

 

 

Szanowni Państwo,


Było mi bardzo miło wraz mężem wziąć udział w tegorocznej akcji SZLACHENTA PACZKA, która od 2001 roku organizowana jest z ogromnym powodzeniem przez krakowskie Stowarzyszenie Wiosna. Cieszymy się bardzo, że dołączyliśmy do szerokiego grona darczyńców, którzy spieszą co roku z pomocą.


Dzięki ogólnopolskiej akcji świątecznej dary trafiają bezpośrednio do potrzebujących rodzin na terenie całego kraju. Pomoc ta dociera bardzo skutecznie do ubogich rodzin, wielodzietnych, z chorymi lub niepełnosprawnymi osobami, których skromność nie pozwala prosić o wsparcie.


Na bardzo duże uznanie zasługuje też wspaniała organizacja całego przedsięwzięcia, którą podziwialiśmy uczestnicząc w przygotowaniach naszej paczki. Chciałam również zaznaczyć, że bez udziału rzeszy wolontariuszy z całej Polski nie byłoby możliwe dotarcie wszędzie, nawet do najmniejszych miejscowości i wsi. Zapał tych młodych ludzi jest godny naśladowania i zachęca do działania.


Jestem pewna, że następne akcje, podejmowane w kolejnych latach, wniosą do wielu domów radość i nadzieję, a dla darczyńców będą źródłem satysfakcji i zadowolenia ze spełnienia społecznej powinności.


Życzę wszystkim Państwu wspaniałego nastroju i szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2011.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.