przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 16 czerwca 2012

List Pierwszej Damy z okazji Gali XII Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2012”

Do Uczestników Gali
XII Festiwalu Piosenki i Tańca
„Muszelki Wigier 2012”
 
 
 
 

Szanowni Państwo,

 
 
Żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w Festiwalu „Muszelki Wigier 2012” i wraz z Państwem podziwiać występy wielu młodych wykonawców, którzy przyjechali do Suwałk, by pochwalić się własnym kunsztem scenicznym.
 

To wspaniale, że już po raz dwunasty organizowane jest spotkanie muzyczne na pograniczu, w którym bierze udział młodzież z Polski
i z innych, zaproszonych krajów. Festiwal pozwala piosenkarzom i tancerzom nie tylko spełnić marzenie o występie na scenie, ale przynosi też wiarę we własne umiejętności, a możliwość ich zaprezentowania przed większą publicznością z pewnością jest źródłem ogromnej satysfakcji, szczególnie jeśli wysiłek zostaje nagrodzony. Znakomitym pomysłem jest też rozszerzenie formuły festiwalowej o warsztaty artystyczne, czy redagowanie gazetki, która pozostanie zapisem występów artystycznych i będzie pełniła rolę kroniki, po którą zawsze można sięgnąć, by przypomnieć sobie repertuar i atmosferę spotkania.

 

Pozdrawiam Państwa serdecznie i gratuluję wszystkim tegorocznym laureatom zdobycia zasłużonych nagród, a organizatorom kontynuowania tradycji festiwalowej.  

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.