przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 6 lipca 2012

List Pierwszej Damy do uczestników Festiwalu Lubuskie Prezentacje Wokalne Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski

Do Uczestników Koncertu Galowego

Festiwalu Lubuskie Prezentacje Wokalne Dzieci
i Młodzieży Specjalnej Troski

 
 
XX Festiwal Lubuskie Prezentacje Wokalne Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski dobiega końca.  Występy wszystkich wykonawców z całą pewnością pozostawią w pamięci niezatarty ślad. Jest to niezwykłe spotkanie osób, które mimo ułomności bardzo chcą i potrafią przełamać wiele barier i stanąć przed publicznością, by przekazać jej swoje uczucia i przedstawić własne umiejętności.

 

Wszyscy młodzi ludzie biorący udział w tym Festiwalu reprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Pokazali z jaką pasją umieją śpiewać. Cieszyli się także  każdą chwilą wspólnie spędzoną i przeżyli letnią przygodę. Festiwal dał im szansę wyjścia z cienia i udowodnienia, że są w pełni prawnymi uczestnikami życia wśród życzliwych osób, które przyjmują ich z otwartymi ramionami.

 

 Dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli oraz ich wrażliwości społecznej Lubsko stało się miejscem bliskim sercu uczestników, mieszkańców oraz gości z Niemiec. Gratuluję pięknego Jubileuszu i życzę kolejnych, wspaniałych wydarzeń i inicjatyw kulturalnych w następnych latach.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.