przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 20 października 2012

List Pierwszej Damy z okazji Gali Złotego Serca Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Chorych „SONiCH”

Do Uczestników
Gali Złotego Serca

Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych
i Chorych „SONiCH”

 
 
 
Szanowni Państwo,
 

Za chwilę rozpocznie się Gala Złotego Serca Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „SONiCH” z Kobierzyc, doroczna uroczystość  wręczenia wyróżnienia osobie zasłużonej w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych, starszych i chorych. To wspaniała inicjatywa Stowarzyszenia „SONiCH”, której serdecznie Państwu gratuluję!

 

Nagroda nie tylko nobilituje laureata, jest też dowodem na to, że Stowarzyszenie dba o wysoki poziom opieki nad osobami potrzebującymi mobilizując ludzi do głębokiego angażowania się w działalność na rzecz drugiego człowieka. W Polsce trzeba wciąż propagować szlachetną ideę bezinteresownej pomocy, nieustannie zachęcać do podejmowania tego przynoszącego ogromną satysfakcję trudu. Pozyskiwanie osób, gotowych wyciągnąć pomocną dłoń do tych, którzy tego gestu oczekują, zasługuje na pochwałę i najwyższą społeczną akceptację.

Gratuluję najserdeczniej dzisiejszemu laureatowi nagrody i życzę dalszych sukcesów oraz powodzenia w codziennej pracy, która pozwala podopiecznym lżej znosić ból, chorobę i ciążące problemy.

 

Niech dzisiejsza uroczystość będzie dla wszystkich Państwa niezapomnianym wydarzeniem i wspaniałym przeżyciem w gronie osób dobrej woli.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.