przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 1 marca 2013

List Pierwszej Damy do uczestniczek IV Konferencji „Kobieta Aktywna”

Do Uczestniczek

IV Konferencji „Kobieta Aktywna”

 

Szanowni Państwo,

 

 

 

Cieszę się bardzo, że Konferencja „Kobieta Aktywna” ma miejsce już po raz czwarty, wpisując się na stałe w kalendarz kobiecych spotkań na Podkarpaciu. Żałuję, że nie jestem teraz z Państwem i nie mogę uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu, bo mam wciąż w pamięci moją obecność na Państwa drugiej konferencji, która zrobiła na mnie duże wrażenie.
 
Ta niezwykle cenna inicjatywa, podobnie jak w zeszłych latach, z pewnością odniesie porównywalny sukces. Każdy głos w sprawie żywotnych interesów kobiet i ich miejsca w życiu zawodowym, społecznym oraz rodzinnym, jak również wszelkie akcje, które mają na celu aktywizowanie i mobilizowanie pań do podejmowania wyzwań i działania, są godne poparcia. Kobiety, dzięki własnej aktywności, dają przykład jak integrować całe środowiska, przełamywać bariery i oddawać się swojej pracy z pasją i wielkim zaangażowaniem, nieustannie zmieniać najbliższą rzeczywistość i świat wokół siebie. Potrafią w harmonijny sposób łączyć obowiązki rodzinne z tymi, którym muszą sprostać poza domem.
 

Cieszę się, że obecne spotkanie będzie znów wspaniałą okazją do promowania kreatywnych i aktywnych postaw kobiet, które służą społeczeństwu lokalnemu, dając przykład innym swoją inspirującą postawą.

 

Wyrażając przekonanie, że Konferencja będzie również miejscem wymiany cennych doświadczeń, pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie osoby biorące w niej udział oraz życzę udanej dyskusji i owocnych obrad.

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.