przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 21 kwietnia 2013

List Pierwszej Damy do Uczestniczek i Uczestników „Niedzieli Kobiet”

Do Uczestniczek i Uczestników

„Niedzieli Kobiet”

w Cieszynie

 

Szanowni Państwo,

 

Cieszę się, że Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie podejmuje kolejną inicjatywę poświęconą kobietom, zarówno tym, które wpłynęły na przeszłość Cieszyna, jak i tym współczesnym, które kształtują jego nowoczesne oblicze.

 

Pozdrawiam serdecznie Państwa, biorących udział w spotkaniu „Współczesne kobiety bogactwem Cieszyna”. Jestem pełna podziwu dla aktywności wszystkich tu obecnych Pań, ich wiedzy i doświadczenia, którymi na pewno chętnie podzielą się z innymi. Kobieca działalność, która przejawia się w głębokim zaangażowaniu w sprawy obywatelskie, kreowaniu siebie oraz czynnym uczestniczeniu w życiu zawodowym, społecznym i gospodarczym, jest atutem pozwalającym osiągnąć i budować nie tylko własny sukces. Każda zachęta i przykład, skierowane do kobiet, by podejmowały wyzwania, są zatem bardzo cenne.

 

Moje słowa poparcia i gratulacje kieruję również do autorów projektu „Uliczka Cieszyńskich Kobiet”, którego druga część zostanie dziś uroczyście zainaugurowana. Uhonorowanie kobiet, które pozostawiły trwały ślad w historii Cieszyna i Śląska Cieszyńskiego, jest nie tylko okazją do przypomnienia ich zasług, ale też powodem do dumy, że ziemia cieszyńska wydała tak wspaniałe córki.

 

Życzę wszystkim udanej, przyjemnej niedzieli i spędzenia wspólnie czasu w miłej atmosferze stolicy Państwa pięknego regionu.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.