przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 6 czerwca 2013

List Pierwszej Damy z okazji jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej Nr 77 im. Wandy Zieleńczyk w Warszawie

 Do Uczestników uroczystości
z okazji 50-lecia istnienia 

Szkoły Podstawowej Nr 77

im. Wandy Zieleńczyk

w Warszawie

 
 
Szanowni Państwo!
 

Dziękuję serdecznie za zaproszenie na obchody 50-lecia istnienia Szkoły Podstawowej Nr 77 im. Wandy Zieleńczyk w Warszawie. Gratuluję tak pięknego Jubileuszu i pozdrawiam serdecznie uczniów, nauczycieli i rodziców zebranych na dzisiejszej uroczystości. Żałuję, że nie mogę uczestniczyć w tym ważnym w życiu placówki wydarzeniu.

 

Podczas ostatniego półwiecza Szkoła zawsze dbała i nadal dba o wszechstronny rozwój wychowanków, ich zdolności i zainteresowań. Wyrazem tego były i są wspaniałe wyniki osiągane przez uczniów w licznych sprawdzianach, przeglądach i konkursach. Uczniowie mogą też szczycić się niemniej ważnymi sukcesami w sporcie, czemu na pewno sprzyjają treningi na nowoczesnych szkolnych boiskach do piłki nożnej i koszykowej, czy skoczni do skoków w dal. Nauczyciele dbają nie tylko o wysoki poziom nauczania z wymaganego zakresu programowego, ale też poszerzają wiedzę swoich wychowanków o aktualne   zdobycze nauki. Warto zauważyć też starania szkoły, by wyrabiać nawyki ekologiczne u swoich podopiecznych, czemu z pewnością sprzyja piękna przyroda w otoczeniu szkoły. Chciałam również pogratulować nauczycielom i uczniom długoletniego i wzorowego zaangażowania w działalność woluntarystyczną, w ramach której uczniowie, zrzeszeni w klubie „Ośmiu”, uczestniczą w szeregu przedsięwzięć: na terenie szkoły, w środowisku lokalnym, na całym obszarze kraju, jak również na świecie, za co placówka została wyróżniona w ubiegłym roku szkolnym tytułem „Szkoła Otwarta na Wolontariat”.

 

Życzę wszystkim Państwu udanych obchodów jubileuszowych i dalszych lat rozwoju pod patronatem Wandy Zieleńczyk, która byłaby dumna z tak wspaniałych wychowanków.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.