przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 19 września 2013

List Pierwszej Damy z okazji otwarcia Domu Stałego Pobytu Stowarzyszenia „Razem”

Do Uczestników

otwarcia Domu Stałego Pobytu
Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego
Stowarzyszenia  na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Razem”
 
 
Szanowni Państwo,
 
Niezmiernie się cieszę, że od dawna oczekiwany Dom Stałego Pobytu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Bestwinie zostaje dziś uroczyście otwarty.
 
Stało się to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób dobrej woli, którzy skupieni wokół Stowarzyszenia „Razem” z Bielska-Białej zabiegali o powstanie tej placówki od 2009 roku. Samo Stowarzyszenie działające od blisko dwudziestu lat ma na swoim koncie wspaniałe osiągnięcia w niesieniu pomocy osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Długoletnie doświadczenie i konsekwentne podejmowanie działań na rzecz podopiecznych specjalnej troski to niewątpliwy sukces wszystkich Państwa i powód do dumy.
 
Proszę przyjąć wyrazy mojego głębokiego uznania dla Państwa inicjatywy, do powodzenia której również ja mogłam w skromny sposób przyczynić się, obejmując budowę honorowym patronatem. Wierzę, że w murach nowego domu znajdą odpowiednią opiekę i sprzyjającą rehabilitacji atmosferę wszyscy jego mieszkańcy, a patron św. Józef Bilczewski będzie czuwał nad tą małą społecznością o potrzebach podobnych do tych, jakie mieli parafianie tego wielkiego duchownego i społecznika. Życzę ośrodkowi wielu szczęśliwych lat działalności i rozkwitu dla dobra wszystkich tych, którzy znajdą się pod jego opiekuńczymi skrzydłami.
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.