przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 21 września 2013

List Pierwszej Damy do Uczestników Konferencji „Razem możemy lepiej – tworzymy dobry i przyjazny klimat dla każdej rodziny”

Do Uczestników Konferencji
„Razem możemy lepiej – tworzymy dobry i przyjazny klimat dla każdej rodziny”

 

 

Szanowni Państwo,

 

Cieszę się bardzo, że Gmina Stare Miasto organizuje konferencję poświęconą rodzinie.


Proszę przyjąć wyrazy mojego głębokiego uznania dla Państwa przedsięwzięcia, które nawiązuje do szeregu inicjatyw prorodzinnych podejmowanych w całym kraju. Problemy związane z wielodzietnością, starzeniem się społeczeństwa czy rezygnacją z rodzicielstwa są także przedmiotem troski Prezydenta RP, który zainicjował w ramach polityki rodzinnej program pn. „Dobry Klimat dla Rodziny”. Państwa Konferencja znakomicie wpisuje się w założenia tego programu i jest najlepszym przykładem lokalnego zaangażowania się w sprawy najżywotniejsze dla rodziny. Jest wyśmienitą okazją do zastanowienia się nad tym, co można i trzeba dla niej zrobić, by coraz lepiej funkcjonowała w sprzyjających warunkach, cieszyła się szczęściem i powodzeniem oraz miała jak najmniej trosk i problemów.


Żałuję też bardzo, że nie mogę podziwiać z Państwem nowego „Innowacyjno – Integracyjnego Ośrodka Edukacji Przedszkolnej”, którego uroczyste otwarcie odbędzie się dziś. Nakładem dużych sił udało się Państwu stworzyć miejsce na wskroś nowoczesne, kolorowe i przyjazne dzieciom, które odtąd z wielką ochotą i radością będą przychodziły na zajęcia do specjalnie dla nich wyszykowanych pomieszczeń.


Życzę udanej konferencji, owocnej wymiany doświadczeń i jestem przekonana, że wszystkie Państwa wysiłki będą zmierzać do jak najlepszego wykorzystania prorodzinnych rozwiązań, tak potrzebnych i oczekiwanych wszędzie w naszym kraju.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.