przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 28 września 2013

List Pierwszej Damy do Uczestników uroczystości 100-lecia Harcerstwa Łomżyńskiego

Do Uczestników
uroczystości 100-lecia
Harcerstwa Łomżyńskiego

 


Szanowni Państwo,

 

Serdecznie gratuluję Jubileuszu 100-lecia Harcerstwa Łomżyńskiego.


Bogata stuletnia historia, jaką może się poszczycić Harcerstwo Łomżyńskie, jest pełna osiągnięć i wierności harcerskim prawom i zasadom. Harcerze Łomżyńscy niejednokrotnie dawali dowody swojego oddania Polsce, a egzamin z lekcji patriotyzmu w trudnych dla nas czasach zdawali na najwyższą notę.


Jestem bardzo zadowolona i cieszę się ogromnie, że łomżyńska organizacja harcerska skupia w swych szeregach wielu młodych, zaangażowanych ludzi, dla których wielką przyjemnością i dumą jest przynależność do braci harcerskiej, która nie tylko kształtuje charakter i hartuje ducha, ale także pozwala czerpać radość ze wspólnych akcji i działań. Dzięki takim młodym ludziom jak Wy, Druhny i Druhowie, świat staje się lepszy.


Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i życzę wspaniałej uroczystości oraz niezapomnianych emocji, które z pewnością będą Wam towarzyszyć podczas obchodów tego zacnego Jubileuszu. Życzę również wielu jeszcze lat obfitujących w wydarzenia i inicjatywy, które podtrzymują chlubną tradycję harcerską. Służcie dalej godnie Polsce, wpływajcie na jej przyszłość i kształtujcie dynamicznie zmieniające się oblicze naszego kraju. Pokładamy w Was wszyscy duże nadzieje, będąc pewni, że je spełnicie.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.