przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 18 października 2013

List Pierwszej Damy z okazji otwarcia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Do Uczestników
uroczystego otwarcia
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Szanowni Państwo,

 

 

Dziękuję bardzo za zaproszenie z okazji otwarcia nowego budynku uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Ogromnie żałuję, że nie uczestniczę w tym ważnym wydarzeniu i nie mogę razem z Państwem obejrzeć pomieszczeń oddziałowych, które dziś oddawane są do użytku.


Chciałam gorąco pogratulować Państwu tego wspaniałego miejsca, bardzo nowoczesnego i potrzebnego dla pacjentów. Udało się Państwu przy dużym wysiłku organizacyjnym i finansowym stworzyć warunki do lepszego leczenia chorych, którzy znajdą w nowych murach fachową i troskliwą opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość uczestniczyć w 2010 roku w otwarciu budynku Rezonansu Medycznego, który wraz z nowo powstałym kompleksem stanowić będzie o dawna oczekiwaną w województwie warmińsko-mazurskim placówkę szpitalną.


Życzę Państwu udanej uroczystości i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby, które przyczyniły się do powstania szpitala. Pacjentom zaś szybkiego powracania do zdrowia i nabierania sił przy wsparciu lekarzy, personelu medycznego i najbliższych osób.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.