Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 25 listopada 2013

List Pierwszej Damy z okazji otwarcia Śląskiego Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji „Ad – Finem” w Czernichowie

Do Uczestników

uroczystości otwarcia
Śląskiego Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji
 „Ad – Finem” w Czernichowie
 
Szanowni Państwo,
 
Serdecznie gratuluję zakończenia ważnej  dla regionu śląskiego inwestycji, jaką jest Śląskie Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji „Ad – Finem” w Czernichowie. Dziś zostaną otwarte drzwi do tego od dawna oczekiwanego miejsca. W nowopowstałym Centrum otrzymają kompleksową opiekę i wsparcie duchowe osoby starsze. Stało się to możliwe za sprawą władz i instytucji lokalnych, a także wielu oddanych ludzi dobrej woli.
 
Wierzę, że Centrum stanie się miejscem przyjaznym dla podopiecznych, a wysoko wyspecjalizowana kadra i opiekunowie, niosąc ulgę w bólu i pielęgnując chorych i cierpiących, stworzą im rodzinną atmosferę, wypełniając jednocześnie humanitarną misję. Niech wiara w człowieka i moc dobrego słowa towarzyszy Państwu w codziennej pracy.
 
Życzę pacjentom ośrodka, by czuli się tu jak u siebie w domu i znaleźli miłość, wytchnienie i spokój w murach Centrum imienia związanej rodzinnie i duchowo z Polską i polskością Marii Krystyny Habsburg.
Poleć znajomemu