przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 26 listopada 2013

List Pierwszej Damy z okazji Gali finałowej trzech plebiscytów

Do Uczestników Gali Finałowej plebiscytów:

Rolnik 2013
Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2013
Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne 2013
 
 
 

Szanowni Państwo,

 
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Państwa obecnych na dzisiejszej uroczystej Gali Finałowej trzech plebiscytów rzeszowskiego „Echa Dnia”.
 

Plebiscyty pozwoliły wyłonić spośród aktywnych mieszkańców terenów wiejskich województwa świętokrzyskiego najlepszych rolników, najlepsze koła gospodyń i najlepsze gospodarstwa agroturystyczne. Serdecznie gratuluję laureatom zdobycia tych prestiżowych tytułów.

 

Zostali Państwo wybrani nie tylko w wyniku wyboru Jury, ale też głosami czytelników „Echa Dnia”, co świadczy o dużym kredycie zaufania i uznaniu społecznym, jakim cieszy się Państwa aktywność. Praca na wsi, niezależnie od tego, kto się jej podejmuje, czy jest to rolnik, czy panie z koła gospodyń, czy prowadzący gospodarstwo agroturystyczne, przynosi ogromną satysfakcję. Wszyscy Państwo, wyróżnieni w tegorocznym plebiscycie, dostali wspaniałą szansę, by zaprezentować szerszej publiczności swoje osiągnięcia, będące powodem do szczególnej dumy. Wieś polska prężnie się rozwija, patrzy w przyszłość, stając się bardziej nowoczesna, ale nie zapomina o swoim dziedzictwie kulturowym, zwyczajach i tradycjach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Mamy ogromny potencjał tkwiący w mieszkańcach wsi, więc musimy o tym jak najczęściej mówić i chwalić najlepszych.

 

Serdecznie pozdrawiam całą społeczność żyjącą na wsi świętokrzyskiej i życzę wielu lat w dobrobycie. Niech ziemia przez Państwa uprawiana rodzi najlepsze owoce.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.