przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 2 grudnia 2013

List Pierwszej Damy z okazji Bursztynowej Przystani hospicjum dla dzieci i młodzieży w Gdyni

Do Uczestników

uroczystości otwarcia

Bursztynowej Przystani

hospicjum dla dzieci i młodzieży

w Gdyni

 
 
 
 

Szanowni Państwo,

 
 

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na uroczystość otwarcia Bursztynowej Przystani przy Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni. Bardzo chciałam wziąć w niej udział, ale niestety okazało się to niemożliwe.

 

Cieszę się ogromnie, że dzięki wspólnemu wysiłkowi samorządu gdyńskiego, architektów i budowniczych, a także ofiarnych darczyńców i ludzi dobrej woli, udało się postawić ten piękny, nowoczesny i przyjazny dom, gdzie nieuleczalnie chore dzieci otrzymają fachową pomoc medyczną, spotka je wiele życzliwości i uśmiechów. W bajecznie kolorowych pokojach znajdą wytchnienie, a w salach przystosowanych do zabaw, zajęć komputerowych, projekcji filmowych czy terapii zajęciowej i rehabilitacji, będą ze swoimi najbliższymi ćwiczyć, uczyć się i bawić. Otoczone zrozumieniem, spokojem, ciepłem i troskliwą opieką na pewno zniosą łatwiej trudy leczenia w tak sprzyjającej atmosferze i warunkach.

 

Życzę Państwu wspaniałej uroczystości, całemu personelowi Przystani satysfakcji i zadowolenia z pracy w tym wyjątkowym miejscu, a małym pacjentom i ich rodzinom wielu dobrych chwil i dni wspólnie w nim spędzonych.

 
 
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.