przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 25 stycznia 2014

List Pierwszej Damy z okazji IX Koncertu Charytatywnego „Domeyko Dzieciom”

Do Uczestników
IX Koncertu Charytatywnego
Domeyko Dzieciom

 

 

Szanowni Państwo,


Z ogromnym uznaniem odnoszę się do inicjatywy Zespołu Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki w Warszawie, dzięki której pomoc otrzymują co roku najsłabsi – chore dzieci. Cieszę się bardzo, że szkolni wolontariusze, kierowani odruchem serca i dobrą wolą, podtrzymują tradycję organizowania charytatywnych koncertów.


Podziwiam tę szlachetną i społecznikowską postawę gimnazjalistów i licealistów, którzy pokazują innym jak efektywne może być wsparcie i jak go udzielać. Przykład jakim świecą jest wspaniałą lekcją, że wspieranie rówieśników, którym życie nie szczędzi trosk, może być źródłem ogromnej satysfakcji. Ich wrażliwość uczy nas wszystkich postawy otwartej, zachęca do postrzegania potrzeb innych i wyciągania do nich pomocnej dłoni, przyczyniając się tym samym do rozwijania i umacniania postawy humanitarnej i obywatelskiej.


Życzę Państwu wspaniałego koncertu, a wszystkim obecnym młodym wolontariuszom, by zapał w działaniu nigdy ich nie opuszczał. Chore dzieci czekają na Waszą troskę i zaangażowanie. Dzięki Wam możliwe jest ich dalsze leczenie i rehabilitacja.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.