przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 marca 2014

List Pierwszej Damy z okazji XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Placówek Specjalnych

Do Uczestników
XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Placówek Specjalnych

 

 

 

 

Szanowni Państwo,


Cieszę się, że Wojewódzki Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych odbywa się po raz dwudziesty piąty. Serdecznie gratuluję tego wspaniałego jubileuszu.


Jest mi bardzo miło, że mogę patronować tegorocznej edycji konkursowej i chciałabym z tej okazji podziękować całej społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 10 i Publicznego Gimnazjum Specjalnego Nr 10 w Wałbrzychu za jej trud organizowania corocznych spotkań, dzięki którym dzieci i młodzież mogą realizować swoje pasje i pokazać talent, rozwijać zainteresowania i uzdolnienia artystyczne w sprzyjającej atmosferze akceptacji i zainteresowania przychylnych im osób.


Występy uczniów zawsze wywierają ogromne wrażenie siłą swojego wyrazu i wzmacniają poczucie własnej wartości wykonawców, co jest jednym z celów organizowania tych cyklicznych konkursów. Emocje, które towarzyszą takim spotkaniom jak obecne, są bardzo intensywne i za każdym razem wzbudzają wśród zaproszonych gości poruszenie i zachwyt.


Gorąco pozdrawiam wszystkich Państwa, którzy będą podziwiać występy uczniów, a tym ostatnim życzę powodzenia i satysfakcji z sukcesów recytatorskich.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.