przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 kwietnia 2014

List Pierwszej Damy z okazji Gali Plebiscytu 40-lecia Najwybitniejszych Polskich Sportowców z Niepełnosprawnością Medalistów Igrzysk Paraolimpijskich w latach 1972-2012

Do Uczestników Gali
Plebiscytu 40-lecia Najwybitniejszych Polskich Sportowców z Niepełnosprawnością
Medalistów Igrzysk Paraolimpijskich
w latach 1972-2012

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

Serdecznie witam Państwa na uroczystej Gali Plebiscytu 40-lecia Najwybitniejszych Polskich Sportowców z Niepełnosprawnością Medalistów Igrzysk Paraolimpijskich w latach 1972-2012.
 

Wyróżnionych dziś zostanie 10 wybranych sportowców, którzy w minionym czterdziestoleciu zdobyli medale dla Polski. Pragnę gorąco pogratulować laureatom Plebiscytu oraz osobom związanym ze sportem paraolimpijskim. Państwa zwycięstwa nie przyszły z dnia na dzień – pracowaliście na nie długo i wytrwale. Przez te wszystkie lata potrzebne było przekonanie, że warto trenować więcej, warto odkrywać piękno sportowego współzawodnictwa. Dzięki Państwu mogliśmy uczestniczyć w wielu interesujących i emocjonujących widowiskach, a kiedy oklaskiwaliśmy i szczerze podziwiali Państwa osiągnięcia, zadawaliśmy sobie równocześnie sprawę jak liczne przeszkody i ograniczenia muszą Państwo pokonać, by zdobyć medal.
 

Życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów i wspaniałych wyników podczas kolejnych igrzysk paraolimpijskich, bo do startowania w zawodach nie trzeba Państwa specjalnie zachęcać. Miłość do sportu na pewno zmotywuje Państwa do intensywnego wysiłku w następnych latach, bowiem wszyscy wiemy, że współczesny sport osób niepełnosprawnych staje się coraz większym wyzwaniem dla zawodników i ich trenerów.
Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę wspanialej uroczystości.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.