przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 5 kwietnia 2014

List Pierwszej Damy z okazji obchodów 10-lecia istnienia Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj”

Do Uczestników

obchodów 10-lecia istnienia

Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj”

 

 

 


Szanowni Państwo,

 

Dziesięciolecie istnienia jest bardzo dobrą okazją do przypomnienia historii Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj”, które powołane zostało do życia przez byłych instruktorów, by wspierać działalność Śląskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego i kultywować jej tradycje. Serdecznie gratuluję tego Jubileuszu.


Jestem pełna uznania dla zaangażowania założycieli i obecnych działaczy stowarzyszenia, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem, płynącymi z wieloletniej pracy wychowawczo-organizacyjnej, dzielą się z młodymi harcerzami, budując więzy przyjaźni międzypokoleniowej. Chciałam tu zaznaczyć, że działalność organizacji nie kończy się tylko na tym. Pomoc, którą stowarzyszenie udziela dzieciom z ubogich rodzin oraz instruktorom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, również jest bezcenna. Państwa finansowanie i organizowanie wielu, w tym dużych i znaczących inicjatyw wychowawczych, sportowych i turystycznych, jest godne najwyższej pochwały.
 

Życzę wszystkim Państwu kolejnych lat pełnych sukcesów i satysfakcji ze swojej pracy, aktywnego wspierania harcerstwa i rozpowszechniania jego szczytnych idei wśród dzieci i młodzieży.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.