przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 6 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji XV Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych

XV Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych, pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP, kończy tegoroczną edycję programu Szkoła z klasą 2.0. Program prowadzony jest przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy i Gazetę Wyborczą.


Do Uczestników
XV Ogólnopolskiej Prezentacji
Projektów Młodzieżowych

 


Szanowni Państwo,


Cieszę się, że mogę patronować po raz kolejny wydarzeniu, które zamyka edycję popularnego programu Szkoła z klasą 2.0.


Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych, podsumowująca całoroczną pracę uczniów, jest ważnym dla nich, jak również rodziców i nauczycieli wydarzeniem, jest uhonorowaniem ich rocznego wysiłku. Uczniowie przestawiają swoje działania i dzielą się pomysłami, jak można wpływać na rzeczywistość i jak ją zmieniać. Włączając się w działania na rzecz innych, dają dowód dojrzałości obywatelskiej, pokazują, że można być pozytywnie nastawionym do życia i pomagać wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Ich aktywna postawa i zaangażowanie w sprawy społeczne zasługuje na zauważenie, jest zachętą i wzorem do naśladowania.
 

Jestem pewna, że tegoroczne spotkanie okaże się równie udane, jak poprzednie, a uczestnicy będą mogli wymienić się na żywo i spontanicznie doświadczeniami, nabytą wiedzą i umiejętnościami, przy wsparciu życzliwych ekspertów.
 

Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę wspaniałej uroczystości.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.