przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 10 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji ceremonii otwarcia XV Mistrzostw Europy IBSA w Ninepin Bowling

Do uczestników ceremonii otwarcia

XV Mistrzostw Europy IBSA
w Ninepin Bowling
 
Szanowni Państwo,
 
 
Serdecznie gratuluję polskim organizatorom przygotowania XV Mistrzostw Europy IBSA w Ninepin Bowling. Mistrzostwa gromadzą wielu wspaniałych zawodników, także reprezentantów z zaprzyjaźnionych z Polską krajów europejskich, którzy chcą sprawdzić własne siły i umiejętności w tej wymagającej dyscyplinie sportowej. Dzięki nim sporty dla osób z dysfunkcją narządu wzroku zyskują na popularności, rozpowszechniając na naszym kontynencie ideę tej szczególnej, szlachetnej rywalizacji.
 
Tegoroczne rozgrywki po raz kolejny udowadniają, jaką wartość dla zawodników niepełnosprawnych ma aktywność fizyczna. Każdy z uczestników tych spotkań pokazuje swoją wolę walki i silnego ducha, pokonuje własne słabości, by zdobyć jak najlepszy wynik i osiągnąć największą satysfakcję sportową. Mistrzostwa stwarzają także możliwość nawiązania nowych, ciekawych znajomości i przyjaźni, nie tylko związanych z samym kręglarstwem.
 
Pozostaje mi życzyć wszystkim zawodnikom powodzenia i udanego spotkania. Publiczności zaś życzę silnych emocji i wspaniałego widowiska sportowego. Państwa owacje i gorące przyjęcie pomoże zawodnikom łatwiej osiągnąć wymarzone wyniki, a naszym gościom z zagranicy wyjechać z Polski z bagażem nowych doświadczeń i dobrych wrażeń z pobytu w gościnnej Polsce.
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.