Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 28 września 2014

List Pierwszej Damy z okazji XIII Jasnogórskich Spotkań Środowiska Policyjnego

Do Uczestników

XIII Jasnogórskich Spotkań
Środowiska Policyjnego
 
Szanowni Państwo,
 
Witam serdecznie wszystkich Państwa biorących udział w XIII Jasnogórskich Spotkaniach Środowiska Policyjnego. W pierwszych słowach chciałam przede wszystkim pogratulować polskiej Policji Jubileuszu 95-lecia istnienia. To wielkie święto funkcjonariuszek i funkcjonariuszy, którzy na co dzień pełnią bardzo odpowiedzialną i niezbędną dla zachowania porządku publicznego i społecznego służbę. Zasługują Państwo w pełni na najwyższy szacunek oraz słowa uznania i wdzięczności.
 
Cieszę się bardzo, że w zeszłej dekadzie Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów nawiązał do tradycji i przywrócił pielgrzymkę policyjną na Jasną Górę, która z roku na rok zrzesza coraz więcej policjantów z rodzinami. Uroczystości w Sanktuarium Jasnogórskim stały się dla Państwa całego środowiska ważnym wydarzeniem, nie tylko o wymiarze religijnym.
 
Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam, życząc podniosłej atmosfery ceremonii i mile spędzonego wspólnie czasu. Policjantkom i Policjantom zaś wielu sukcesów w pracy, która nigdy nie przestanie być potrzebna.
Poleć znajomemu