przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 24 października 2014

List Pierwszej Damy z okazji drugiego spotkania Klubu Nauczyciela Historii Muzeum Józefa Piłsudskiego

Do Uczestników
drugiego spotkania
Klubu Nauczyciela Historii
Muzeum Józefa Piłsudskiego

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Cieszę się bardzo, że Klub Nauczyciela Historii zorganizował kolejne spotkanie, któremu mam przyjemność patronować. Żałuję, że wcześniej zaplanowane obowiązki nie pozwoliły mi przywitać Państwa osobiście w Pałacu Prezydenckim.


Klub Nauczyciela Historii wspaniale mobilizuje nauczycieli otwartych na wymianę doświadczeń zawodowych oraz wspiera zainteresowania historyczne i pasje pedagogiczne tego środowiska. Zaangażowanie Klubu zasługuje więc na najwyższe słowa uznania. Państwa spotkania stwarzają znakomitą okazję do nawiązania bliższych kontaktów i konstruktywnych rozmów. Nie muszę podkreślać, w jak istotny sposób kontakty te wpływają na rozwój zawodowy i osobisty każdego nauczyciela z oczywistą korzyścią dla uczniów. Za niewątpliwy sukces Klubu Nauczyciela Historii uznałabym też fakt, że liczba nauczycieli, którzy dołączyli do klubowego grona, powiększyła się już dwukrotnie. Życzę, by w miarę upływu czasu było Państwa coraz więcej, z całego kraju.

Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam, życząc przyjemnego, dwudniowego pobytu w Warszawie, ciekawych wykładów i warsztatów, jak również innych atrakcji towarzyszących tegorocznemu spotkaniu.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.