przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 1 kwietnia 2011

List Pierwszej Damy do uczestników VI. Edycji Konkursu LODOŁAMACZE

Do Uczestników
6. edycji
Konkursu LODOŁAMACZE

 

Szanowni Państwo,


Konkurs LODOŁAMACZE jest niezwykle cenną inicjatywą podejmowaną już po raz szósty przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Dzięki Konkursowi dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie ludzie dotknięci przez los znajdują zatrudnienie, a pracodawcy zyskują nie tylko bardzo dobrych pracowników, ale również powód do satysfakcji. Państwa wysiłki owocują przełamywaniem stereotypów w postrzeganiu niepełnosprawności. Współistnienie
i współpraca osób niepełnosprawnych z ludźmi w pełni sprawnymi zmienia świadomość społeczną, która jest bardzo istotna, bo sprzyja integracji i pokazuje, że osoby niepełnosprawne mogą dobrze wykonywać swoją pracę. „Sprawni inaczej” nie czują się wyobcowani, mają poczucie, że są potrzebni. Pracodawcy takich osób mogą liczyć na pracownika odpowiedzialnego, zaangażowanego i rzetelnego - i pewnie z tego właśnie powodu Konkurs LODOŁAMACZE zyskuje co roku szeroki oddźwięk i coraz więcej firm oraz instytucji dołącza do grona pracodawców wykazujących szczególną wrażliwość społeczną, które budują wizerunek firmy przyjaznej, będącej wzorem etyki w biznesie.


Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i życzę udanego przebiegu Konkursu, a Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dalszej niezwykle cennej działalności na rzecz osób, dla których życie okazało się mniej łaskawe.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.