przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 9 maja 2011

List Pierwszej Damy z okazji uroczystego zakończenia projektu Comenius Agenda 21 „Konsumujmy tak, aby wystarczyło dla wszystkich”

Do
Uczniów i Nauczycieli
Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68
im. Artura Oppmana
w Warszawie

 

Szanowni Państwo,

 

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam zaproszona na dzisiejsze, uroczyste zakończenie projektu Comenius Agenda 21 „Konsumujmy tak, aby wystarczyło dla wszystkich”, dlatego żałuję ogromnie, że nie uczestniczę w tym ważnym dla Szkoły wydarzeniu.

 

Wasza inicjatywa została dostrzeżona w 2009 roku i nagrodzona w kategorii „Promotor Ekologii” X edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” za ciekawe projekty służące ochronie środowiska. Znaleźliście się w licznym gronie laureatów tego prestiżowego Konkursu, czego należy Wam serdecznie pogratulować. Teraz nadszedł czas na podsumowanie Waszych wysiłków i przedsięwzięć, które podejmowaliście przez cały czas trwania akcji. Myślę, że możecie czuć się bardzo dumni z dokonań, które udało Wam się osiągnąć. Dzięki Waszej postawiei zaangażowaniu następują zmiany na lepsze w tej coraz bardziej docenianej dziedzinie życia, jaką jest ekologia.


Serdecznie Was pozdrawiam i życzę dalszych wspaniałych pomysłów na akcje związane z ekologią – im jest ich więcej, tym bardziej wzrasta świadomość społeczna problemu oraz liczba osób wrażliwych na jakość otoczenia, w którym przyszło nam żyć.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.